close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 
Nasze sukcesy
  
Menu
  
liczba wejść: 159600
  

Niezmiernie nas cieszy, że mała wieś Pławin w gminie Stare Kurowo dzięki naszym danielom jest znana w całej Europie … Fakt, iż naszą fermę dostrzeżono i doceniono, „dodaje nam skrzydeł” i sprawia, że stawiamy sobie nowe cele. Nagrody i wyróżnienia przecież zobowiązują… A my otrzymaliśmy:

  • w roku 2004 - zaszczytny TYTUŁ HIT ‘2004;
  • w roku 2006 - certyfikaty ekologiczne;
  • w roku 2006 - tytuł Mistrza Województwa Lubuskiego w konkursie „AgroLiga 2006” w kategorii „Rolnik”;
  • w roku 2006 - WYRÓŻNIENIE przez Państwową Inspekcją Pracy w konkursie Wojewódzkim ''Bezpieczne Gospodarstwo Rolne'';
  • w roku 2006 - I miejsce w konkursie regionalnym  ''Bezpieczne Gospodarstwo Rolne'' organizowane przez KRUS w Sulęcinie;
  • w roku 2007 - Wicemistrz krajowy XIV Ogólnopolskiej  Edycji Konkursu AgroLiga 2006 w kategori ''Rolnik''.
  • w roku 2007 - TYTUŁ HIT`2007

Kopie dyplomów i certyfikatów znajdują się na stronie: Certyfikaty, dyplomy


W dniach 8-9 lipca 2006 w Pławinie zorganizowaliśmy I Międzynarodowy Dzień Daniela, który poprzedziła Konferencja  Naukowa na temat hodowli danieli. Uczestniczyli w niej wybitni specjaliści i hodowcy z Polski i Niemiec.

Po konferencji na boisku sportowym w Pławinie odbyło się integracyjne spotkanie hodowców danieli, którzy później zwiedzali fermę ( z możliwością zakupu zwierząt, wymiany doświadczeń i poszerzenia fachowej wiedzy).

     
     
     

Podczas imprezy można było obejrzeć wystawy rolnicze, wziąć udział w festynie, zatańczyć, kupić coś na kiermaszu, porozmawiać z ciekawymi ludźmi i podzielić się własnymi spostrzeżeniami. W I Międzynarodowym Dniu Daniela uczestniczyło kilka tysięcy osób. Ogromne zainteresowanie sprawiło, iż postanowiliśmy, że druga sobota i niedziela lipca każdego kolejnego roku będą obchodzone jako Dni Daniela, natomiast konferencje naukowe będziemy organizować co 3-4 lata.
            

Zainteresowanych już teraz zapraszamy!

 
wersja do druku    wyślij ten adres znajomemu  wyślij ten adres znajomemu
hosting by Trol Intermedia